Trendi më i fundit i fustaneve pranverore (FOTO LAJM)

Fustani është stili i veshjes që ju duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Në foto janë dhënë disa nga modelet trend të kësaj stine për 2015-ën.

Përkatësisht duket se kombinimi i ngjyrave të lehta është dhe trendi më i fundit, për këtë është e rëndësishme që ju të bëni zgjedhjen e duhur.

Këto janë modele që ju mund ti përdorni në përditshmërinë tuaj, ose dhe në ndonjë festë me shoqërinë. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2015, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori