Trendi i kostumeve, këta janë VIP-at shqiptarë që zgjodhën të veshin rozë (FOTO LAJM)

Trendi i fundit i veshjeve, ashtu sikundër është vënë re janë kostumet e ngjyrave të ndryshme.

Ngjyra rozë është ajo më e preferuara madje edhe më e parapëlqyera nga meshkujt.
Njësoj, edhe kostumi rozë po shndërrohet në një must have të pashpjegueshëm të garderobës për djem; themi i pashpjegueshëm sepse është e çuditshme si një ngjyrë e cila deri dje perceptohej kategorikisht për vajzat, befas sot, po na dalin ngado djem të njohur me kostum rozë.

Getoar Selimi e veshi një të tillë tek klipi i këngës “Malena” me Majk.


Kurse Robert Berisha zgjodhi një rozë të zënë për t’u dukur klas në një shërbim fotografik.

Edhe Mozzik dhe Loredana u kombinuan në rozë për klipin e këngës së tyre "Julie".

Mesa duket kjo tashmë është një tabu e thyer edhe nga vip-at shqiptare.
Shtuar më 05/07/2019, ora 11:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori