Trendet e modës në Instagram që janë të papajtueshme me jetën reale (FOTO LAJM)

Kur vjen puna te moda, ne shpesh shikojmë Instagramin për frymëzim, i cili është plot me fotografi të djemve dhe vajzave të rinj në veshje të bukura.

Stilet e tyre gjithmonë duken kaq të thjeshta dhe të lehta për t'u arritur, përcjell albeu.com.

Por, në realitet, shpesh ka vështirësipakapërcyeshme që ju pengojnë të arrini rezultatet e dëshiruara.

Ne ju sjellim disa prova që tregojnë se modeli i Instagram-it shpesh është krejtësisht i papajtueshëm me realitetin. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 11:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori