Trendet e fundit për fustanet dhe pantallonat (FOTO LAJM)

Për femrat e të gjithë grupmoshave, fustanet janë zgjedhja ideale. Për stinën e verës ne zgjedhim ngjyrat, fustanet me lule të mëdhaja, ose dhe pantallonat xhinse ose materiale të tjera të shkurtra.

Pas nuk ngelet ngjyra e bardhë, e cila si në pantallona dhe fustane do të ishte në trend. Për verë fustanet mund të kombinohet me aksesorë të shumtë si kapele, çanta, orë, byzylykë, vëth dhe mund ti veshim me këpucë ose sandale me rripa, por jo vetëm. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2014, ora 17:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori