Tre muajsh me buzë të varura, Kylie Jenner i mbush sërish (FOTO LAJM)

Kylie Jenner pak muaj më parë vendosi që të hiqte suplementin e vendosur në buzët e saj.

Por kjo ka zgjatur vetëm tre muaj, pasi të martën, Kylie tregoi në rrjetet sociale buzët e saj të plota dhe falenderoi klinikën dermatologjike për shërbimet në orët e vona të darkës.

Edhe pse u komplimentua shumë për rikthimin në buzët natyrale, sa duket Kylie nuk rri dot pa mbushësit e saj.

Shtuar më 10/10/2018, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori