Trashëgimtarja e Top Channel tregon “trion” e zemrës së saj (FOTO LAJM)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha gjithmonë ka treguar sesa vlerë kanë motrat e saj për të.

Këtë herë bukuroshja ka publikuar në rrjete sociale një foto me dy motrat e saj Sarën dhe Redian.

“Treshja e zemrës sime,”-ka shkruar Lori krahas fotos së publikuar në Instagram. Gjithashtu nuk kanë munguar edhe komentet e dy motrave të tjera Redias dhe Sarës të cilat janë “ngacmuar” me njëra-tjetrën.

Pak ditë më parë Lori ka festuar 24-vjetorin e lindjes përmes një festeje magjike me motiv pikërisht të artën.
Shtuar më 22/10/2017, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori