Transformohet nëpërmjet bisturisë, kërkonte ti ngjante një karikature seksi (FOTO LAJM)

Ishte vetëm 15 vjeç dhe vendosi të ndërmerrte kurajon që të ndryshonte komplet paraqitjen e saj, kjo falë ndërhyrjeve. Falë bisturisë, një 30 vjeçare ka shpenzuar këto vite për tu dukur ashtu si një karikaturë, pasi ajo ishte ëndrra e saj.

Një ëndër e cila e mori zanafillën 15 vite më parë, tashmë është realizuar duke marrë edhe mbështetjen e bashkëshortit të saj. Krystina Butel, 30 vjeç, ka shpenzuar rreth 130 mijë pund gjatë këtyre 15 viteve, vetëm për tu dukur si një karikaturë seksi.

Ajo u fiksua pas këtij transformimi, pasi vizatoi veten e saj si karikaturë gjatë pushimeve në Ibiza, ku ajo ishte 15 vjeçe. Ndërhyrjet kanë qënë të shumta, ku vetëm gjoksin e ka operuar pesë herë deri sa arriti numrin e madhësisë që ajo dëshironte. /albeu.com/


Shtuar më 22/08/2014, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori