Aksidenti i merr jetën 21-vjeçarit në Greqi (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi.

Një i ri shqiptar ka humbur jetën në një aksident automobilistik.

Mësohet se shqiptari është 21-vjeçari Blerim Qarri nga Hasi, i cili është përplasur nga një makinë në Santorini.

21-vjeçari ishte i fejuar, dhe jetonte në Has së bashku me 3 motrat e tij, dhe nënën e sëmurë.

Mësohet se policia greke po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori