Trafiku në Tiranë, zbuloni si është gjendja në kryqëzimet kryesore (FOTO LAJM)

Bulevardi Zogu I
Jeta në Tiranë ka nisur e qetë sot, ku një pjesë e mirë e rrugëve nuk kanë trafik duke përjashtuar disa kryqëzime kryesore.

Siç paraqitet edhe na galerinë e mësipërme, kryqezimi i "Zogut të Zi" nuk ka trafik dhe makinat qarkullojnë lirshëm, ndërsa vërehet një numër i madh makinash në Don Bosko.

Kalimi është i lirë edhe tek Shkolla Teknologjike, Bulevardin Zogu I, Presidenca, Farmacia nr.10 dhe Rruga e Elbasanit. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2017, ora 09:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori