Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes

Loredana dhe Mozzik perflitet se jane ndare dhe shkak per kete gje thuhet se eshte tradhtia. Dyshimet nisen kur Mozzik diten e sotme beri disa postime ku thumbonte dike per mungese besnnikerie.
Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku.

Por sidomos kur ndodh mes VIP-ave ajo kthehet në një luftë mes fansave që nuk dinë kujt t’i vënë gishtin para se kush ka tradhtuar kë.

Ne të Albeu.com po ju sjellim ndër mend akuzat për tradhti që qarkullojnë kohëve të fundit.

Për më tepër mund të ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2019, ora 14:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori