Totalisht një mashtrim! Këto fotografi tregojnë të vërtetën që fshihet pas rrjeteve sociale

Rrjetet sociale janë totalisht një mashtrim.

Pjesa më e madhe e njerëzve mundohen të realizojnë fotografinë ideale për ta promovuar në rrjete sociale.

Sigurisht që për këtë bëhet një mund i madh, por që nuk tregohet për ndjekësit.

Këto fotografi tregojnë se një pjesë e madhe përdorin programe të ndryshme editimi.

E pazakonta është se veprime të tilla i bëjnë vetëm vajzat. Disa duan të tregojnë trup perfekt, që në jetën e vërtetë nuk e kanë dhe disa të tjera tregojnë ndryshimin që shkakton pak grim.

Fotografia më e pazakontë është se përdoret dhe efekt për ti dhënë një efekt duarve të kuruara si të ishin prej kukulle.
Shtuar më 03/12/2019, ora 16:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori