Ndoshta do fërkoni sytë, këto janë 10 frutat më të çuditshëm të botës (FOTO LAJM)

10. Jabuticaba-Pema e rrushit brazilian. Shija e tij i ngjan si ajo e rrushit dhe përdoret për të prodhuar kryesisht verë dhe liker. Përveç kësaj, njerëzit e thajnë atë dhe e përdorin për të trajtuar astmën.
Të lodhur nga kivi, bananet apo rrushi? Dëshironi të provoni fruta të reja këtë vit? Lexoni listën tonë të 10 frutave dhe perimeve më të çuditshme që ekzistojnë.Shtuar më 08/08/2019, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori