Top 10 yjet më sexy me bikini (FOTO LAJM)

Lucy Mecklenburg, aktore dhe modele britanike
Rihanna ka trupin më të mirë për bikini, midis të gjithë personazheve të tjerë, të paktën sipas një sondazhi të "The Sun", në të cilin votuan britanikët.

Ndonëse vendin e parë e fitonte një modele vendase, midis personazheve të famshëm ndërkombëtare Rihanna ishte e para, e ndjekur nga Beyonce e Jessica Alba.

Ndërkohë, midis preferencave të britanikëve, në 10-tëshe ndodhet edhe Rita Ora. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2013, ora 12:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori