Tom Doshi shoqëron Dritan Priftin deri në banesën e fundit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Është përcjellë për në banesën e fundit trupi i ish-ministrit Dritan Prifti.

Prifti u nda dje nga jeta pas një beteje të gjatë ndaj një sëmundje të rëndë gjaku.

Bashkë me kortezinë e ish-ministrit është parë edhe makina e mikut të tij, deputetit Tom Doshi i cili si duket po e përcjell mikun e tij në banesën e fundit.

Pas shkëputjes nga politika, Prifti dhe Doshi u angazhuan së bashku në një biznes të tyrin.

Ndërkohë që Doshi vazhdoi angazhimin në politikë, Prifti e pati të pamundur për shkak të sëmundjes së rëndë që e kishte kapluar. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2017, ora 14:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori