Tolghan publikon foton e ëmbël me të birin (FOTO LAJM)
Në 5 maj të këtij viti Almeda dhe Tolghan u bënë prindër për herë të parë të një djali. Ata vendosën ta quajnë të voglin e tyre Efehan.
Ashtu sikundër çifti njoftoi më herët, ata vendosën që të bënin publike fytyrën e fëmijës së tyre dhe së fundmi është Tolghan ai që ka postuar një foto.

Efhan po fle mbi gjoksin e tij. Një foto bardh e zi, e dashurueshme. Dhe me siguri fotoja do jetë realizuar nga Almeda.


Ishte një lindje e vështirë por fatmirësisht si Almeda ashtu dhe bebushi gëzojnë shëndet të plotë./albeu.com/
Shtuar më 26/05/2019, ora 08:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori