Tjetër police? Kjo është gruaja që u dhunua nga protestuesit në shesh (FOTO LAJM)

Pas një burri, i cili u rrah dhe u nxorr me forcë nga protesta e opozitës, një tjetër i pranishëm është goditur nga turme.

Bëhet fjalë për një grua rreth të dyzetave, e cila është shtyrë dhe nxjerrë jashtë turmës përmes sharjeve të ndryshme.

Fillimisht, pranë saj është afruar deputeti Klevis Balliu dhe më pas janë afruar të tjerë protestues, të cilët e kanë shtyrë.

Më pas, gruaja është parë të futet brenda një makine policie duke u shtrirë aty pas goditjeve që mori nga protestuesit. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2019, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori