E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
Tirana feston me Kosovën (FOTO LAJM)

Kryeqyteti shqiptar Tirana i është bashkuar festimeve të Prishtinës në 5 vjetorin e pavarësisë së Kosovës, ku nën kujdesin dhe organizimin e Bashkisë së Tiranës, nga ora 11.00 deri në orën 20.00 po mbahen aktivitete kulturore përgjatë rrugës "Murat Toptani".


Këngëtarët më të mirë, grupet më të suksesshme do të performojnë nesër, në 5 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Të gjithë qytetarët e Tiranës që duan të festojnë nesër Pavarësinë e Kosovës do të kenë mundësi të shijojnë muzikën më të mirë të vendit dhe të huaj. /albeu.com/

Shtuar më 17/02/2013, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori