"Ti aty, mos fol pa leje! - Ehaaaa", në rrjetet sociale plas humori pas shkarkimin e Manjanit (FOTO LAJM)

Përtej tensionit politik, shkarkimi i djeshëm i Ylli Manjanit nga posti i ministrit të Drejtësisë është shoqëruar me humor në rrjetet sociale.

Mjaft postime janë shpërndarë në Facebook dhe Twitter nga përdorues të tyre duke rikonformuar se ka jetw edhe pwrtej politikws dhe ngjarjeve politike. /Albeu.com/
Shtuar më 31/01/2017, ora 10:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori