Thonj pa prerë e atlete në varrim, 5 rastet kur Rama ka lënë nam (FOTO LAJM)

Samiti i Londrës:
Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në Samitin e vendeve të Ballkanit që u mbajt në Londër.

Dhe si gjithmonë u vu re nga veshja e tij. Rama edhe këtë herë kishte zgjedhur atletet e bardha dhe kjo ra në sy. Media prestigjioze në Britani me anë të një postimi në Tëitter, shkruan: "Duket se dikush i paska harruar këpucët".
Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër kryeministrat më të komentuar në Shqipëri.

Dhe kjo jo vetëm falë politikës e punës në Shqipëri por edhe për stilin e jetesës, veshjet, fjalimet e deri tek batutat therëse, raporton albeu.com.

Në galerinë e bashkëngjitur lajmit ju njohim me disa nga rastet kur kryeministri Edi Rama ka çuditur shqiptarët dhe të huajt me sjelljen e tij. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori