Thirrja vajtuese për çiftin e vrarë në Shkodër: Ju kërkon djali (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vrasja mafioze e ish-policit dhe bashkëshortes së tij me 25-26 plumba vazhdon të tronditësë familjarët dhe miqtë e viktimave.

Të shumtë kanë qënë statuset vajtuese për këtë tragjedi kushtuar çiftit të ri që u ekzekutua në makinën e tyre, poshtë banesës ku jetonin.

Motra e Silvit, bashkëjetueses së ish-policit ka postuar disa foto të familjes Bërçama duke shkruar një dedikim prekës për motrën.

"A moj moter qa na thave shpirtin mu mamit vllait motres smuna me fjet pa te than naten ty e boranit a moj moter me le nipin vetem moj moter.

Po ti o boran pse ja dhat besen njani tjetrit me ik ne kete menyr e me lan borisin vetem qe ju kerkon o mami o babi kuku per mu o zot o zot nese ka zot ta lej ty ne dor per hakmarrjen e te dyve o dritat e syve te mi se tash shof vec verbim ne syt e mi me keni lan nje se na freskon shpirtin e na kujton juve kuku per nepushofi ne pace engjullit e mi flini te qet se do kujdesena ne per borisinderi ne frymen e fundit do ju premtoj se zdo mungoj as gja per vec dashnija juaj moj moter e boran o zot jeipi bekimin tend te pushoj ne paqe kta dy lule te bukura ", – shkruan ajo. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 13:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori