Thaçi shkel flamurin e Kosovës (FOTO LAJM)

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi si duket ka qenë shumë i ekzaltuar për Samitin e Ballkanit Perëndimor në Berlin.

Nga ekzaltimi i tepërt dhe afërsia e tij me Kancelaren Merkel gjatë fotografimit në fund të samitit, si duket Thaçi “e humbi mendjen” dhe shkeli flamurin e Kosovës, transmeton PrishtinaMaga.

Një veprim të tillë nuk e bëne liderët e tjerë ballkanikë dhe as kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama./albeu.com/

Shtuar më 29/08/2014, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori