Thaçi pi kafe para protestës (FOTO LAJM)

Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm Hashim Thaçi, duke përfituar nga koha e mirë, ka dalë në sheshin qëndror të Prishtinës për të pirë kafenë e mesditës, pak minuta para fillimit të protestës.

Ai ka qënë i shoqëruar nga ministri Integrimeve Bekim Çollakun dhe bashkë janë ulur në një prej bareve pranë selisë së PDK-së, informon Express.

Thaçi ka akuzuar më herët opozitën se po tentojnë ta marrin dhunshëm pushtetin. /albeu.com/

Shtuar më 18/04/2015, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori