Thaçi: Ëndrra e brezit 1981 u bë realitet (FOTO)

Postimi i Thacit per demostratat e 11 Marsit 1981
Presidenti i ardhshëm i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se Kosova është e pavarur dhe e lirë falë ëndrrës së brezit 1981">1981.

Thaçi përmes një postimi në Facebook ka thënë se demonstrata e vitit 1981">1981 ishte një shpërthim popullor për liri dhe pavarësi.

Lexoni më sipër postimin e tij të plotë. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2016, ora 14:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori