Teuta Krasniqi ndan me fansat çastet me Edisonin (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur jo në pak raste ndan momemtet e saj me ndjekësit në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com

Këtë herë ajo ka vendusur të ndajë momentet e afrimitetit me bashkëshortin e saj nëpërmjet një insat-story, duke pushuar e qetë mbi shpatullat e tij.

“T’du” ka qenë mbishkrimi që Teuta i ka vendusur këtij imazhi, duke bërë të ditur dashurinë që ajo ka për bashkëshortin e saj.

Përveç jetës profesionale, ka treguar se gjithashtu është një nënë shumë e përkushtuar ndaj dy vajzave të saj.

Krasniqi është më e njohur për publikun si “Saranda” e hit serialit “Kafeneja Jonë” teksa viteve të fundit është angazhuar dhe mentore në qendrën e artit për femijë, “iStar”. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2019, ora 16:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori