Testimi i mjekëve, vajza e Dokles tallet në Facebook (FOTO LAJM)

Testimi i mjekëve tashmë është kthyer në çështjen e ditës, e ndërsa rrjetet sociale janë hedhur në sulm për të sjellë batutat e radhës.
Mjafton të shohësh një nga pyetjet që i'u drejtohet mjekëve gjinekologë në foton e mëposhtme, për të kuptuar nivelin e këtij testimi.

Fotoja në fjalë është postuar në Facebook nga mjekja gjinekologe Anika Dokle, e cila është shumë kritike me punën e Ministrisë së Shëndetësisë.

“Për miqtë e mi gjinekologë!
Direkt nga AKP! Hajde testim hajde!!
Hahahahahahahaha…..”, shkruan Dokle në rrjetin social, ku është pasuar dhe me shumë komente. /albeu.com/Shtuar më 24/01/2015, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori