Test argëtues! A mund ta gjeni modelen e zhveshur në këto fotografi? (FOTO LAJM)
Artisti zviceran Filippo Ioco udhëton nëpër botë për të krijuar artin e tij.

Ai ka qenë në Puerto Rico, Itali dhe Kalifornia për të realizuar një set fotosh në të cilat është një modele e zhveshur.

Kjo modele vështirë se mund të dallohet në fotografitë e publikuara, ndërsa artistit zviceran i janë dashur tetë orë punë për përgatitjen e veprës./albeu.com/
Shtuar më 01/03/2020, ora 16:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori