Sulmi në Izmir, ja çfarë ka gjetur policia afër trupave të terroristëve (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shpërthimit që ka ndodhur sot në qytetin turk të Izmirit i mori jeten katër personave.

Vetëm disa sekonda më pas, policia turke ka shkëmbyer zjarr për disa minuta me dy burra të armatosur deri në dhëmbë të cilët në fund u neutralizuan.

Momentet e përleshjes mes terroristëve dhe policisë turke janë filmuar nga kamerat amatore dhe janë shfaqur në rrjete sociale.
Por ajo çfarë ka gjetur policia pasi arriti të vret terroristët, ka shokuar gjithë Turqinë.

Në disa fotografi të postuar në Twitter, shihet se terroristët ishin të armatosur mirë dhe me vete kishin pasur zola, revole dhe municione tjera. /albeu.com/
Shtuar më 05/01/2017, ora 17:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.