Termeti lëkund jugun, ku ishte epiqendra (FOTO LAJM)

Nje lekundje termeti eshte regjistruar ne oret e para ne mengjesit te sotem ne vend. IGJEUM ben me dije se termeti eshte regjistruar 8 Km ne Perendim te Leskovikut.

Per fat magnituda e goditjes ka qene e vogel, vetem 1.8 dhe nuk ka asnje te dhene per deme.


Te dhenat

Data: 12/04/2019

Ora: 00:44:59

M=1.8

Place: 8 Km P Leskovik

40.16° N, 20.51° E

Thellësia: 26 KM
Shtuar më 12/04/2019, ora 08:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori