TERMETI/ Dalin pamjet e pacientëve të Spitalit Ushtarak (FOTO LAJM)

Tërmeti që goditi Shqipërinë ka shkaktuar panik tek qytetarët, ndërsa në Tiranë dhe Durrës ka edhe persona të lënduar e dëme materiale.

Deri më tani në spitalin e Traumës në kryeqytet janë paraqitur 52 persona të cilët kanë pësuar lëndime jo te renda.

Ndërsa në spitalin e Durrësit janë dërguar për të marrë ndihmën mjekësore 16 persona.

Shtuar më 21/09/2019, ora 20:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori