"Tërbojnë" rrjetin, dy ish-velinat shqiptare në pushime së bashku (FOTO LAJM)

U njohën në emsioninin investigativ "Fiks fare" dhe tshmë dy ish velinat janë bërë të pandara.

Anisa Mukaj dhe Briseida Mehmeti janë në pjesën më të madhe të udhëtimeve në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi ku bukuroshet kanë zgjedhur jugun e Shqipërisë për të pushuar dhe për të publikuar fotot të "nxehta" në Instagram./albeu.com/
Shtuar më 13/07/2020, ora 12:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori