Tentoi të bënte provokuesen, Armina Mevlani lë nam në mes të Parisit

Pëlqej
Armina Mevlani është një ndër blogeret më të ndjekura në vend.

Ditën e sotme nëpërmjet blogut të saj Armina ka zbuluar se ndodhet në pris në një nga eventet më të rëndësishme të modës.

Ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video gazmore.

‘Unë duke u përpjekur të jem sexy, dështova’ shkruan Armina në videon e publikuar.

Armina për pak sa nuk u rrëzua para aparateve që filmonin dhe shkrepnin foto. /Albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 23:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori