Tendeca e re e artistëve, bardhë e zi (FOTO-LAJM

Bardhë e zi kjo është tendenca e re e artisteve. Julianne Moore, Jessica Alba, Alessandra Ambosio dhe të tjera personazhe të botës së artit kanë preferuar të veshin fustane më këto dy ngjyra në evente të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2013, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori