Temperaturat e larta trullosin vajzat shqiptare, dalin topless në plazhin plot familjarë (FOTO LAJM)

Temperaturat e larta duket se kanë bërë punën e tyre në bregdetet shqiptare.

Dy vajza janë fotografuar topless ditën e sotme në bregdetin e Ksamilit.

Ajo që vihet re është se plazhi është familjarë dhe pranë tyre ka shumë persona të tjerë.

Qytetarja e cila ka dërguar fotot shprehet e shqetësuar për këtë gjest të tyre, duke e quajtur të papranueshëm.

Ajo tregon se vajzat janë shqiptare dhe një prej pushuesve i ka folur atyre lidhur me veprimin. Pas kësaj ato janë veshur, shkruan JOQ.

Qytetarja shkruan: Prsh!doja te ndaja me ju ket foto shikoni cfar behet ne ksamil ne 1 plazh qe ka vetem familjar. Esht e pranueshme kjo gje. Jane shqiptare JOQ. I kane folur dy persona dhe jane veshur. Ketu ka familjare. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2020, ora 16:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori