Telefoni që kushton 4.900 euro (FOTO-LAJM)

Vertu nxjerr në treg telefonin inteligjent Androidkushton 4.900 euro. Vertu Castellation është i pajisur me një procesor dual-core 1.7Ghz Snapdragon, një kamerë 13-megapikselë, ekran 4.3-inç 720p, 32GB memorie të brendshme, GPS, një bateri 1800mAh, lidhje 3G HSPA + dhe Android 4.2.2 Jellybean.


Lëkura e telefonit është në disa ngjyra: në të zezë, portokalli, kafe dhe të kuqe. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2013, ora 19:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori