Telefonat më të mirë në treg (FOTO LAJM)

iPhone 6 Plus
Teknologjia dita ditës duket se nuk ndalet duke sjellë modele dhe risi të reja, duke bërë të mundur që të kemi ndryshim në përdorimin e këtyre pajisjeve nga përdoruesit.

Duke filluar prej modeleve të tilla si LG G3 dhe OnePlus One, ekranet e të cilëve shkojnë deri në 5,5 inç, duket se tashmë telefonat e rinj kanë filluar që të zëvendësojnë jo vetëm tabletët por dhe rolin e telegfonave të vegjël.

foto janë dhënë telefonat, të cilët janë cilësuar si modelet më të mirë dhe më të përdorur gjatë kësaj periudhe. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori