Telefon i gjithi me dizajn xhami (FOTO LAJM)

Telefoni i ri Oppo është i vetmi telefon i cili është i gjithi në xham nuk është i pajisur me korniza. Informacionet e para pohojnë se telefoni Oppo R7 do të vijë me ekranin full HD me 1920 x 1080 piksel apo në Quad HD.

Telefoni i ri i Oppo, R7 thuhet se do të vijë me procesorin me 8 core, dhe me së paku 2GB RAM, ndërsa është shumë e mundshme që të ofrojë edhe 3GB RAM. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 14:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori