Të vrasin pa mëshirë dhe nuk japin llogari, forcat speciale më të frikshme në botë (FOTO LAJM)

1. Forcat Amerikane “Navy Seals”

Po jetojmë në një botë ku rreziku për konflikte të reja po rritet gjithnjë e më shumë. Kështu, çdo vend ekonomikisht i fuqishëm po e përgatitë ushtrinë për çdo rrethanë.

Është interesante të shohësh se si duken Forcat Speciale – ato më të rrezikshmet – të vendeve të ndryshme të botës.

Në galerinë e mësipërme të sjellë mund të shikoni forcat speciale me të afta në botë./albeu. comShtuar më 18/12/2018, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori