Të vegjëlit e maskuar si yjet në Grammys 2015 (FOTO LAJM)

Beyonce
Fotografja Tricia Messeroux në setin e saj fotografik ka zgjedhur që të bëjë një maskim të fëmijëve me veshjet e yjeve që kaluan ë tapetin e kuq në Grammys 2015">2015.

Kim Kardashian dhe bashkëshorti i saj, Kanye West, Taylor Sëift dhe Rihanna janë vetëm disa prej yjeve të famshëm që janë rikrijuar përmes vogëlushëve të maskuar.

foto tregohen se si ëmbëlsia dhe ngrohtësia e këtyre fëmijëve e tejkalon atë të homologëve të tyre të famshëm. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2015, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori