Të vdesësh për një "selfie" (FOTO LAJM)

Xenia Ignatyeva, një 17 vjeçare ruse, e cila ka shkrepur një selfie nga një urë 28 metër e lartë për të impresionuar miqtë e saj në Instagram dhe ka humbur ekuilibrin duke rënë në një kabull elektrik.
E para është Xenia Ignatyeva, një 17 vjeçare ruse, e cila ka shkrepur një selfie nga një urë 28 metër e lartë për të impresionuar miqtë e saj në Instagram dhe ka humbur ekuilibrin duke rënë në një kabull elektrik.

Në dhjetor të vitit 2012 meksikani, yll i popit Jenni Rivera dhe stafi I tij kanë postuar një “selfie” pak përpara se të niseshin në udhëtim me avion privat ku janë rrëzuar dhe nuk kanë mbijetuar.

Për rastet e tjera shihni foto-galerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2014, ora 14:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori