Të rinjtë e PDK-së fshijnë grafitet në Pejë (FOTO LAJM)

Të rinjtë e PDK-së në Pejë i fshijnë grafitet
Sot të rinjtë e PDK-së në Pejë ata kanë marrë një aksion , ku kane fshirë grafitet dedikuar Mustafes, Thacit dhe Veselit.

Dhjetëra të rinj të kësaj partie kanë fshirë grafitin në rrugën Ali Dema.

grafitin e paraqitur ditëve të fundit, Hashim Thaçi, Kadri Veseli e Isa Mustafa paraqiten si "Bastardë të Palavdishëm", nje film i njohur amerikan. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2016, ora 17:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori