Të qeshur duke pirë çaj, Monika Kryemadhi shfaqet krah Lulzim Bashës

Opozita ka nisur lëvizjet e saj për protestat e paralajmëruar më 27 janar.

Ditën e djeshme kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha kanë zhvilluar një takim kur mes tyre ishte edhe Jemin Gjana, Ylli Manjani dhe Fatmir Mediu.

qeshur e me çaj në duar, opozita po diskuton planet e saj në lidhje me protestën. /albeu.com/Shtuar më 13/01/2018, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori