Të përqafuar me rroba banjo, Marina ndan momentet "e nxehta" me Getoarin (FOTO LAJM)

Rreperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca po relaksohen këto ditë të nxehta të korrikut.

Marina, që ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet në çaste romantike bashkë me Getin në pishinë.

Dyshja ishin përqafuar dhe po freskoheshin në këtë ditë të nxehtë, teksa tregojnë se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Projekti i fundit muzikor nga Geti është “Zhytem”, të cilin e solli në bashkëpunim me Majkun.

Shtuar më 29/07/2020, ora 08:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori