Të pasmet në plan të parë, Françeska Jaçe "e tepron" me pozat provokuese (FOTO LAJM)

Franceska Jace është padyshim një ndër femrat më seksi të shoëbizzit shqiptar. Modelja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto mjaft provokuese.

Ish-banorja e Big Brother është kujdesur gjithmonë që në daljet e saj të shfaqet sa më e kuruar, ku nuk nguron të tregojë linjat perfekte trupore, dhe për këtë ka marrë gjithmonë vëmendjen e mediave dhe fansave.

Së fundmi, ish-banorja e Big Brother ka publikuar një foto teksa shëtiste në det.

Duke vënë në pah të pasmet e saj, Franceska pozon e veshur me bikini, duke marrë kështu vëmendjen e të gjithëve. “Me pamje nga deti…”, ka shkruar modelja krahas fotos.

Shtuar më 20/08/2020, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori