Të pafat apo budallenj, këto fotografi do t’ju shkrijnë së qeshuri (FOTO LAJM)

OMG! Macja sapo hengri cepin e laptopit...
Sigurisht që jeta nuk shkoj vaj dhe ka momentet e saj ku jo të gjithë janë në formë.

Por mesa duket ndonjëherë duket se fati bën ironi dhe tallet me ty.

Njerëzit në glaerinë që shoqëron këtë lajm janë shumë të pafat por për ne edhe shumë qesharakë.

Por duhet thënë, disa prej tyre edhe pak budallenj. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2019, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori