Liderët festojnë përvjetoret: Ju paçim sa malet!
Edhe pse ka nisur ashpër dhe plot debat për shkak të "Tritolit" dhe "Avionit" në Divjakë, viti 2014 është tepër i veçantë për politikën shqiptare dhe për tre protagonistët kryesorë të saj.

Kryemistri Edi Rama, ish kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i ri i Partisë Demokratike Lulzim Basha festojnë këtë përvjetorët e tyre të lindjes.

Kreu i mazhorancës rrumbullakos 50 vite jetë, 10 më shumë se lideri i opozitës, ndërsa ish presidenti dhe kryetari i vendit Sali Berisha mbush plot 70 vjet.

Për shërbimin që i kanë kryer dhe po i kryejnë vendit Portali Albeu i uron: Të na rroni sa malet!. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2014, ora 21:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori