"Të lumtë dora", çfarë po ndodh në Facebook-un e Salianjit pas sherrit me Gjonin (FOTO LAJM)

Në të gjithë mediat shqiptare u përfol për sherrin që ndodhi mbrëmë pas një emisioni televizv mes Ralf Gjonit dhe Ervin Salianjit, ku nuk munguan as shuplakat mes tyre.

Pas kësaj në profilin e Facebook-ut të ish-deputetit Salianji kanë ardhur dhjetra komente ku e përgëzonin për gjestin e dhunës që kishte bërë ndaj deputetit të LSI-së Ralf Gjoni.

Për më tepër ju ftojmë të shikoni fotot e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2019, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori