Të gjithë në plazh por Rama nuk e di?! Vajzat "topless" shijojnë diellin (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama deklaroi se plazhi do të hapet më 10 qershor, por në fakt sezoni ka nisur dhe njerëzit kanë ikur në plazhe pothuajse cdo ditë.

Fotot e mëposhtme janë realizuar nga LSA në Golem ku qytetarët shihen teksa shijojnë freskinë e detit dhe marrin rreze.

Po ashtu, në këto foto shihen dhe disa vajza të cilat shijojnë rrezet e diellit ‘toples’.

Plazhet nuk janë hapur zyrtarisht, dhe kryeministri deklaroi dje se për qytetarët do të hapen më datë 10 Qershor ndërsa të shumtë kanë qenë dhe qytetarët e gjobitur në plazhe. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2020, ora 21:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori