Të gjithë kurioz, shihni si u veshën të ftuarit në dasmën e Jonidës dhe Besnikut (FOTO LAJM)

Jonida dhe Besniku kanë kurorëzuar ditën e djeshme dashurinë e tyre në martesë me një ceremoni buzë detit të organizuar nga "Ami Event". Çifti u celebruan nga mikesha e ngushtë, Elvana Gjata.

Dyshja ka ftuar në dasmë shumë miq e kolegë artistë si Olta Gixhari, Monika Lubonja, Amarda dhe Ermal Mamaqi, Niada Saliasi, Florian Agalliu etj.
Shtuar më 15/09/2019, ora 08:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori