Të gjithë e kryqëzuan për veshjen, Elvanës i kushton vetëm çanta 8700 euro

Pëlqej
Elvana Gjata është padyshim një nga emrat më të pëlqyer të shoëbizit shqiptar.

E talentuar dhe e bukur, Elvana ka arritur gjithmonë të jetë On Top.

Ama këtë herë njerëzit janë habitur nga canta e saj e shtrenjtë, ndërkohë që për veshjen nuk ka harxhuar shumë.

Fustani kushton vetëm 20 Euro ndërkohë që canta kushton 8700">8700 euro.

Ama Elvana ka pasur kritika për fustanine shkurtër, madje ka pasur nga ata që e kanë kritikuar se ka harruar të veshë pantallonat. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori