Të gjitha vajzat po "vdesin" për veshjen e Lorit, kaq "pak" kushton ajo (FOTO LAJM)

Lori Hoxha është një ndër femrat më seksi të shoëbizit shqiptar e cila kujdeset deri në detaje për “look-un”. Lori Hoxha është një ndër femrat më të komentuar në rrjetet sociale jo vetëm për stilin e saj të veshjes, por edhe për jetën e saj luksoze. Në jo pak raste ajo thumbohet pikërisht për jetën e shtrenjtë që bën, për pushimet luksoze, makinat super të shtrenjta, si dhe veshjet e shtrenjta, të cilat na sjellin edhe trendet më të fundit të modës.

Nëse del një trend i ri, fillimisht do ta shikoni te Lori Hoxha. Fashionistia shqiptare është kthyer në një influencuese mode, veçanërisht për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ditën e sotme nëpër portale është përfolur se Lori është shpërngulur për të jetuar në Lodër ku edhe festoi ditëlindjen.

Bukuroshja ka postuar një foto ku shihet me një pallto Burberry dhe sipas faqes “whattheywearin” ka kushtuar 2.290 euro dhe një palë atelte të markës balenciaga që kushtojnë 695 euro. Mesa shohim përfundimisht Lori nuk ka ndërmend të heqë dorë nga veshjet super të shtrenjta.
Shtuar më 23/10/2018, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori